baner-wspolpraca-js JABŁKO SIEDLECKIE ... naturalnie - JABŁKO SIEDLECKIE ... naturalnie - Jabłka prosto z drzewa

                    OFERTA DLA DYSTRYBUTORÓW

                    ... zostań dystrybutorem naszych produktów

Bliższa współpraca - wprowadzenie produktu do swojej oferty. Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zostać dystrybutorem produktów marki Jabłko Siedleckie jednocześnie tym samym wzbogacić swoją ofertę o wysokiej jakości naturalne soki jabłkowe tłoczone na zimno jak i smaczne i zdrowe owoce z naszych sadów o które coraz częściej dopytują się klienci szukający naszych produktów.
Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym, którego pracownicy pomogą Ci w doborze asortymentu i udzielą wszystkich wyczerpujących informacji

 

Warto wiedzieć ...
 • Naturalny sok jabłkowy

  Naturalny sok jabłkowy to bogactwo fitoskładników
  Fitoskładniki zapobiegają w znacznym stopniu miażdżycy tętnic, zawałom serca, udarom mózgu

  linia jablko 2

 • Jabłka na zdrowie

  Jabłka na zdrowie

  Jabłka zawierają wiele witamin, jednak najważniejszą jest witamina C. Najwięcej jest jej pod skórką, dlatego trzeba zjadać jabłka surowe lub gotowane czy pieczone ze skórką. Dzięki temu nie utracimy jej zbyt wiele, chociaż każda obróbka termiczna powoduje utratę witaminy C

 • Kwaskowate ale zdrowe

  Kwaskowate ale zdrowe

  Smak jabłek jest kwaskowaty. Mimo tego mają one zdolność odkwaszania organizmu, gdyż zawierają wiele zasadowych soli mineralnych. Wśród minerałów zawierają potas oraz żelazo.

 • Jabłka dla urody

  Odchudzasz się? Chcesz w zdrowy sposób zrzucić parę kilogramów? Pomoże ci w tym dieta jabłkowa. 100 g owoców dostarcza jedynie 30-50 kcal, więc to dobre owoce na odchudzanie.

Jabłko Siedleckie

owoce i warzywa
soki NFC
usługi tłoczenia soku
usługi magazynowania

Certyfikat

rzetelna 20170822 36

©2019 JABŁKO SIEDLECKIE. All Rights Reserved.

Search