Nasza firma jest naszą pasją. Wszystko co robimy, robimy dla Was !

linia_jablko_2.png

JABŁKO SIEDLECKIE

...naturalnie


Spółka JABŁKO SIEDLECKIE powstała w 2010 r. z inicjatywy grupy sadowników regionu siedleckiego na czele, której stanął obejmując stanowisko Prezesa Zarządu Sylwester Kisieliński.

Główny profil naszej działalności to handel świeżymi owocami i warzywami. Od roku 2013 po uruchomieniu nowoczesnej tłoczni wyposażonej w najnowszej generacji linię słoweńskiej firmy NIKO o wydajności 1000l/h staliśmy się także wiodącym w Polsce i Europie producentem soków tłoczonych na zimno.

Posiadamy bazę przechowalniczą z komorami kontrolowanej atmosfery ULO na ponad 5000t owoców, linię do wstępnego sortowania, wodny rozładunek i załadunek oraz nowoczesną sortownię o wydajności ponad 6t/godz.

Wysoką, jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty GlobalGAP oraz Integrowanej Produkcji.

Jesteśmy w stanie zagwarantować ciągłość dostaw towaru o określonych parametrach zapakowanych w opakowania według życzenia naszych odbiorców. Dysponujemy specjalistycznym transportem chłodniczym opartym na samochodach marki Volvo i IVECO, dzięki którym możemy dostarczyć zamówione partie towaru w dowolne miejsce na terenie całego kraju i Europy.

Najwyższa dbałość i kontrola surowca oraz najnowocześniejsza światowa technologia zarówno na liniach produkcyjnych jak i w podległych nam sadach oraz specjalistyczne zabezpieczanie jakości, dają nam prawo twierdzić, iż trafiający na Państwa stoły produkt marki JABŁKO SIEDLECKIE jest nie tylko bezpieczny, zdrowy i smaczny, ale i spełniający wszystkie rygorystyczne normy jakościowe. Jest to zasługą nie tylko odpowiedniego doboru odmian jabłek, ale także naszej pasji, której poświęcamy się na co dzień z pełnym oddaniem.

Nasze wartości są dla Was !
... twoja satysfakcja jest naszą radością

 
Jako spółka działamy w oparciu o wartości, które są dla nas ważne w codziennej pracy. Aktywnie wcielamy je życie w kontaktach nie tylko z naszymi klientami, ale również z dostawcami, partnerami oraz pracownikami.
JABŁKO SIEDLECKIE to:
 • Wiarygodność – mamy głęboko zakorzenione wartości, działamy uczciwie, robimy to, co słuszne a nie to, co łatwe i tanie,
 • Doskonałość – dążymy do tego by zadziwiać – swoją pasją. rzetelnością i szybkością w działaniu,
 • Nauka i rozwój – słuchamy, uczymy się i wdrażamy to co jest najzdrowsze dla naszych konsumentów,
 • Firma to ludzie – wierzymy w nasz zespół, inwestujemy w pracowników i dajemy im możliwość podnoszenia kwalifikacji,
 • Wspólne działanie – wierzymy w siłę wspólnej pracy i własnego wkładu do każdego postawionego przed nami zadania,
 • Wpólny sukces z klientami – nasi klienci są najważniejsi i stawiamy ich w centrum wszystkiego, co robimy.
Nasze wartości są głęboko osadzone w nas i procedurach funkcjonujących w naszej firmie. Wierzymy że dzięki tym wartościom każdy dzień zwiększa zaufanie do naszych produktów i znaczenie dla wszystkich klientów.
Jablko Siedleckie zarzad
Zarząd spółki JABŁKO SIEDLECKIE
NASZĄ FIRMĄ DOWODZĄ
 
Nad działalnością naszej spółki czuwa zarząd w składzie: Prezes Zarządu, V-ce Prezes Zarządu i dwóch członków.

 • Sylwester Kisieliński - Prezes Zarządu
 • Marek Księżopolski - V-ce Prezes Zarządu
 • Jadwiga Soszyńska - Członek Zarządu
 • Janusz Księżopolski - Członek Zarządu

628121700
Nasza Misja, Nasze Cele
TWOJA SATYSFAKCJA JEST NASZĄ RADOŚCIĄ
 
Nasza misja
Celem naszej firmy jest wspomaganie Klientów w osiąganiu przez nich wymiernych korzyści biznesowych poprzez dostarczanie najwyższej jakości produktów pochodzących prosto z naszych ogrodów i sadów położonych w zielonych dolinach rzek Bugu i Liwca
 
 
Gwarancja-Jakosci-JABLKO-SIEDLECKIE
Gwarancja Jakości
TWOJA SATYSFAKCJA JEST NASZĄ RADOŚCIĄ

 

W tworzenie produktów marki JABŁKO SIEDLECKIE wkładamy całą swoją pasję i wysiłek. Radzimy się ekspertów, słuchamy specjalistów z branży, pytamy o zdanie Klientów, zlecamy różne specjalistyczne badania w niezależnych laboratoriach - słowem robimy wszystko, by móc sprostać wymaganiom naszych klientów.

Jeśli mimo to, jakiś produkt marki JABŁKO SIEDLECKIE nie spełni Twoich wszystkich oczekiwań, możesz nam go po prostu oddać, a my zwrócimy Ci pieniądze.

To nasza Gwarancja Satysfakcji.
505571544
Nasze certyfikaty
POD CIĄGŁYM NADZOREM LABORATORIUM

Chcąc zaoferować wysokiej jakości produkty i usługi, Jabłko Siedleckie Sp. z o.o.. wdrożyło i utrzymuje potwierdzone certyfikatami następujące Systemy Zarządzania i jakości produkcji:

 • ciągły nadzur PSSE
 • certyfikacja Global G.A.P.
 • Certyfikat IP
 • Certyfikaty ISO
520333430
CentrumPrasowe
TAK NAS WIDZĄ
 
JABŁKO SIEDLECKIE Sp. z o.o. prowadzi działalność zgodnie z zasadami przejrzystości i etyki, przestrzegając lokalnych i międzynarodowych standardów oraz przepisów prawnych, a także własnych zobowiązań w zakresie otwartej i szczerej komunikacji.

Naszemu dialogowi z interesariuszami służą informacje prasowe, prezentacje i wywiady, jak również dokumenty publikowane przez naszą spółkę, które szczegółowo informują o naszych działaniach biznesowych, zwłaszcza o kluczowych przedsięwzięciach w zakresie odpowiedzialności społecznej i zrównoważonego rozwoju.

... zobacz więcej

488908066
Naszregion
ZIEMIA SIEDLECKA ZIEMIA PODLASKA
 
to region położony w południowo –wschodniej części województwa mazowieckiego, na pograniczu Mazowsza i Podlasia. Głównym miastem tego regionu są Siedlce. Miasto to, wskutek dziejowych zawirowań straciło wiele cennych zabytków, jednak i dziś warto zwiedzić pozostałe w nim atrakcje. Pośrodku centralnego placu w Siedlcach –Starego Rynku, stoi barokowy Ratusz z ośmioboczną wieżą zwieńczoną figurą Atlasa, dźwigającego kulę ziemską. Muzeum Regionalne prezentujące historię i kulturę regionu siedleckiego. W Siedlcach warto odwiedzić odbudowany po wojennych zniszczeniach Pałac Ogińskich oraz Muzeum Diecezjalne, w którym znajduje się jedyne w Polsce płótno mistrza malarskiego epoki baroku El Greca „Ekstaza św. Franciszka"...

Jabłko Siedleckie

owoce i warzywa
soki NFC
usługi tłoczenia soku
usługi magazynowania

Certyfikat

rzetelna 20170822 36

©2019 JABŁKO SIEDLECKIE. All Rights Reserved.

Search