Czy my mamy wszystko? Naturalnie !

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą i dystrybucją owoców i warzyw oraz naturalnych soków NFC marki JABŁKO SIEDLECKIE
Nasze produkty pochodzą przede wszystkim z zielonych rejonów dolin rzek Bugu i Liwca, gdzie są produkowane najwyższej, jakości owoce i warzywa.
Owoce, warzywa i soki spotkasz w wielu miejscach w Polsce, ale i w krajach na całym świecie.
Jesteśmy w sklepiku w małej wiosce położonej w dolinie Bugu, ale także w dużych marketach w Londynie, Pekinie i Nowym Jorku. 
Wszędzie tam gdzie ceni się naturalne produkty.
Logo szare Jabłko Siedleckie
Naturalne soki NFC    - zdrowie w płynie

Naturalne soki NFC - zdrowie w płynie

produkcja i sprzedaż soków NFC
Magazynowanie, Transport, Logistyka

Magazynowanie, Transport, Logistyka

 transport i magazynowanie

Nasza praca Nasza pasja

Logo Jabłko Siedleckie Szare
Spółka JABŁKO SIEDLECKIE powstała w 2010 r. z inicjatywy grupy sadowników regionu siedleckiego na czele, której stanął obejmując stanowisko Prezesa Zarządu Sylwester Kisieliński.
Główny profil naszej działalności to handel świeżymi owocami i warzywami. Od roku 2013 po uruchomieniu nowoczesnej tłoczni wyposażonej w najnowszej generacji linię słoweńskiej firmy NIKO o wydajności 1000l/h staliśmy się także wiodącym w Polsce i Europie producentem soków tłoczonych na zimno.
Posiadamy bazę przechowalniczą z komorami kontrolowanej atmosfery ULO na ponad 5000t owoców, linię do wstępnego sortowania, wodny rozładunek i załadunek oraz nowoczesną sortownię o wydajności ponad 6t/godz.
Wysoką, jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty GlobalGAP oraz Integrowanej Produkcji.
Jesteśmy w stanie zagwarantować ciągłość dostaw towaru o określonych parametrach zapakowanych w opakowania według życzenia naszych odbiorców. Dysponujemy specjalistycznym transportem chłodniczym opartym na samochodach marki Volvo i IVECO, dzięki którym możemy dostarczyć zamówione partie towaru w dowolne miejsce na terenie całego kraju i Europy.
Najwyższa dbałość i kontrola surowca oraz najnowocześniejsza światowa technologia zarówno na liniach produkcyjnych jak i w podległych nam sadach oraz specjalistyczne zabezpieczanie jakości, dają nam prawo twierdzić, iż trafiający na Państwa stoły produkt marki JABŁKO SIEDLECKIE jest nie tylko bezpieczny, zdrowy i smaczny, ale i spełniający wszystkie rygorystyczne normy jakościowe. Jest to zasługą nie tylko odpowiedniego doboru odmian jabłek, ale także naszej pasji, której poświęcamy się na co dzień z pełnym oddaniem.

Aktualności Nowości

Sprawdź co nowego dzieje się w naszej firmie.

Logo szare Jabłko Siedleckie
Nowy rok Nowa odsłona

Nowy rok Nowa odsłona

.... ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

Nowa odsłona strony internetowej spółki JABŁKO SIEDLECKIE

JABŁKO SIEDLECKIE dla WOŚP

JABŁKO SIEDLECKIE dla WOŚP

JABŁKO SIEDLECKIE gra w 23 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Przekazujemy prawie 2 tony jabłek by wolontariusze zbierający do puszek pieniądze mogli was poczęstować naszymi słodkimi i soczystymi owocami.
Jednocześnie każdy, kto pojawi się w godz. 12.00 – 14.00 w hali sportowej ARMS przy ul. Prusa gdzie zagrają siedleccy sportowcy dla WOŚP (zaplanowane są rozgrywki miejskich klubów sportowych w przeciwnych dyscyplinach np. rugbiści i piłkarze w meczu koszykówki), będzie mógł spróbować pysznych owoców JABŁKO SIEDLECKIE. ... wiecej

Wybraliśmy dla Ciebie

Prawidłowo dobrana dieta to jeden z najważniejszych czynników pozwalających osiągnąć doskonałe zdrowie. Oczywiście owoce i warzywa są jednym z tych produktów, które mają najbardziej korzystny wpływ na Twój organizm, głównie z uwagi na wysoką zawartość witamin, minerałów i błonnika. Warto wiedzieć, że najlepiej jest spożywać owoce sezonowe, szczególnie te które rosną w okolicy, gdzie mieszkasz. Możesz jeść owoce na różne sposoby, a nawet można zrobić sobie z nich naprawdę duży wybór potraw i deserów. Dlatego ich spożywanie jest zalecane we wszystkich sytuacjach.

Logo szare Jabłko Siedleckie

Nasze soki są naturalnie najlepsze

Soki NFC (ang. - not from concentrate /nie z koncentratu ) to 100% soki wyciskane bezpośrednio ze świeżych owoców. Po wytłoczeniu i pasteryzacji nie są poddawane żadnej innej obróbce, są jedynie pakowane aseptycznie w odpowiednio do tego wyprodukowane opakowania. Podobnie, jak w świeżo wyciśniętym soku, przez cały cykl pozyskiwania soków NFC nie pojawia się ani jeden proces, podczas którego do soku dodawane są aromaty, woda, cukier, czy co gorsza - konserwanty. JABŁKO SIEDLECKIE to pyszny, w 100% naturalny smak świeżo wyciśniętych owoców z ogrodów i sadów należących do naszej spółki lub naszych stałych kontrahentów.

Logo szare Jabłko Siedleckie
Z POLSKICH OWOCÓW i WARZYW

Z POLSKICH OWOCÓW i WARZYW

... wyciskamy z tego co mamy najleprze
TYLKO WYCIŚNIĘTY SOK

TYLKO WYCIŚNIĘTY SOK

... nie z koncentratu, bez dodatku cukrów, konserwantów i wody
BOMBA WITAMINOWA W PŁYNIE

BOMBA WITAMINOWA W PŁYNIE

... dla zdrowia dwa jabłka w jednej szklance
Naturalny sok owocowy NFC, wyciskany na zimno, bez cukrów i konserwantów
POD NADZOREM LABOLATORIUM

POD NADZOREM LABOLATORIUM

... systematyczne badania jakości certyfikowanych labolatoriów
PRAKTYCZNE RODZINNE OPAKOWANIE

PRAKTYCZNE RODZINNE OPAKOWANIE

... duże opakowanie dla całej rodziny
ŚWIEŻOŚĆ DO 30 DNI

ŚWIEŻOŚĆ DO 30 DNI

... ciesz się wyśmienitym smakiem przez 30 dni od otwarcia

Powiedzieli Napisali

Jabłko Siedleckie, logo szary owoc

Oni nam już zaufali. Zaufaj nam i Ty

Jabłko Siedleckie ... naturalnie - logo

Jesteśmy dumni z tego, że mamy grono stałych klientów. Świadczy to o tym, że jakość dostarczanych owoców, warzyw i soków, spełnia ich oczekiwania, a relacje biznesowe, które nawiązujemy z naszymi przyszłymi partnerami owocują rozwojem przedsiębiorstw i wieloletnią obecnością na rynku. 
Oczywiście nie jest to powód by spocząć na laurach dla tego cały czas poszukujemy nowych kontrahentów, którzy sprawdzą i polubią, jakość naszych produktów.

Partnerzy Handlowi spółki Jabłko Siedleckie. Owoce i naturalne soki NFC

Dołącz do nas

... prowadzisz sklep, posiadasz hurtownie, jesteś exporterem

Zawsze do Twojej dyspozycji

... zapraszamy na pyszną kawę od poniedzialku do piątku w godz. 8:30 - 15:30
a jeżeli jesteś daleko, napisz do nas lub zadzwoń.
logo Jabłko Siedleckie szare
DANE KONTAKTOWE
 
ul. Kolejowa 5,
08-125 Suchożebry,
Polska
e-mail: kontakt@jablkosiedleckie.pl
fax.: +48256314577
ODWIEDŹ NAS
 
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Jabłko Siedleckie

owoce i warzywa
soki NFC
usługi tłoczenia soku
usługi magazynowania

Certyfikat

rzetelna 20170822 36

©2019 JABŁKO SIEDLECKIE. All Rights Reserved.

Search